Hurtownia srebra

Zakupy w Hurtowni Srebra Rodsilver925

Sprzedaż hurtowa biżuterii srebrnej

Niewątpliwym atutem robienia zakupów w Hurtowni Srebra  RODSILVER925 jest łatwość ich dokonywania. Na 140 m² mogą Państwo swobodnie się poruszać i wybierać biżuterię z wystawionych paletek do otrzymanego koszyczka. Każdy wyrób jest estetycznie wyeksponowany dzięki czemu oszczędzacie Państwo bezcenny czas, gdyż nie ma potrzeby przerzucania wielu toreb i worków jak ma to miejsce w dostawie bezpośredniej do sklepu. Ponadto nie macie Państwo potrzeby gromadzenia zapasów, gdyż jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu (w razie potrzeby również w sobotę) i z przyjemnością obsłużymy Państwa nawet w przypadku niewielkich zakupów.

patrzymy w przyszłość

Spełniamy oczekiwania

W odpowiedzi na wiele zapytań, od lutego 2020 roku planujemy stopniowo docierać do klientów z odległych od Śląska miast oraz do tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie dojechać do naszej siedziby. Przedstawiciele Handlowi będą dojeżdżać wraz z wzornikiem naszego asortymentu co mamy nadzieję ułatwi Państwu szybki przegląd i realizację zamówienia, które znajdzie się u Państwa w ciągu 48h.

oferta rodsilver925

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej

Minimalna kwota składanego zamówienia to 400,00 zł netto.

Naszą najmocniejszą stroną jest delikatna biżuteria w postaci kolczyków, bransoletek, pierścionków, zawieszek i celebrytek. Dla miłośników wyjątkowego wzornictwa proponujemy oryginalną biżuterię oraz biżuterię ślubną.

Wśród kilku tysięcy obecnie dostępnych modeli oferujemy również:
puzderka, broszki, spinki, obrączki, różańce,sygnety
medaliki i krzyżyki
wyroby pod grawer
biżuteria dziecięca
do nosa, do pępka, na kostkę
bursztyn, kamienie naturalne oraz syntetyczne
biżuteria pozłacana
perły naturalne hodowlane
beadsy do bransoletek
calza
naszyjniki na zamówienie np. imiona
szeroki wybór łańcuszków srebrnych w praktycznie każdej wadze i długości zarówno z „białego srebra” jak i rodowanego oraz pozłacanego

Sukces nie jest kwestią cudu

Zapraszamy do współpracy